Advert
Advert
Akıllı şehir yolculuğu 18
Necmi Özdemir

Akıllı şehir yolculuğu 18

Hytera

“Bütünlük, Titizlik, Yenilik, Mükemmellik”. Hayal et ve başar....

Akıllı şehir yolculuğu’nun XVIII. yazısında Hytera ile beraberiz; Hytera Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü (Türkiye & Azerbaycan) Hüseyin Kılıç’la Hytera’yı konuştuk:

Kılıç Hytera’yı şu sözlerle tanıttı bize; “Hytera, 1993, ShenZhen HYT Technology Co., Ltd. adıyla ShenZhen’de kuruldu,5 kişilik bir başlangıç ekibinden, gelişerek dünya genelinde yaklaşık 10.000 profesyonel çalışan ile öncü bir özel ağ teknolojileri şirketine dönüştü. 4.000’den fazla satıcı ve iş ortağı ile çalışan Hytera, devlet kurumlarının, kamu güvenliği kuruluşlarının ve ulaşım, kamu hizmet kurumları ve diğer ticari sektörlerden müşteriler de dahil olmak üzere, dünya genelinde 120’den fazla ülke ve bölgede bulunan müşterilerine gururla hizmet sunmaktadır.

Hytera; öncü teknolojileri müşterilerimizin gerçek zamanlı sorunlarının çözümü için güvenebilecekleri çözümlere dönüştürmek üzere PMR iletişim çözümlerini yönetimsel ve operasyonel mükemmellik ile entegre etmek için çok çaba harcamaktadır. Hytera’da, çalışanlarımızın yaklaşık %40’ı mühendislik, araştırma - geliştirme ve ürün tasarımı alanlarında çalışmaktadır. Dünya genelinde bulunan 10 Ar-Ge merkezi, Hytera’nın iletişim teknolojilerinin ön sırasında bulunmasına katkı sağlar. Hytera, yüksek kaliteyle güvenilir ürünler sunma taahhüdüne bağlıdır. Shenzhen’deki Hytera akıllı fabrikasında, akıllı depolama ve lojistik sistemleri bulunur. Zaragoza/İspanya’daki üretim merkezimiz, küresel tedarik zincirinin önemli bir parçası olarak Avrupalı ve Amerikalı müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre üretim yapmaya odaklanır.

Müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve dostlarımızın güveni ve desteği, şirketimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Günümüzde, global teknoloji şirketleri yeni zorluklarla karşılaşıyor; özel ağ teknolojileri ve endüstrileri birleşme eğiliminde ve müşteri ihtiyaçları değişiyor. Hytera; müşterilerine daha fazla değer sunmak, iş ortaklarıyla büyümek üzere alan genişletmek ve topluma daha fazla katkıda bulunabilmek için nelere bağlı hareket etmeli? Bu soruyu kendimize tekrar tekrar sorduk. Değişim sürekli olmasına rağmen, asıl amaçlarımız olan şunlar, değişmeyecek tek şeydir: “Bütünlük, Yenilik, Titizlik, Mükemmellik”.

Katedilen yolda Hytera sektöre öncülük ederken öğrendiğimiz ilk şey, ne zaman ve nerede olursa olsun, her şeyden önce daha fazla çaba sarf etmek ve müşterilere karşı daha samimi olmak ve güven kazanmanın anahtarı olarak, müşterilerimize güvenilir ürünler ve hizmetler sunmaktır. Bütünlüğe bağlı kalmak ve müşterilere daha iyi değer sunmakta ısrarcı olmak, Hytera’nın bağlı kalmak zorunda olduğu ilkelerdir. Her geçen gün müşterilerin ihtiyaçları daha karmaşık hale geliyor ve seçenekleri daha fazla. Müşterilerimize kesin olarak ihtiyaç duydukları ürünleri ve çözümleri sağlamak için müşterilerimizin ihtiyaçlarını etraflıca anlamalı, yolumuzdan sapmadan AR-Ge’ye yatırım yapmalı, standartlar ortaya koymalı ve öncü ürünler üretmeliyiz.

Hytera, her zamanki gibi müşteri ihtiyaçlarıyla uyumlu şekilde teknolojik yeniliğe, yönetim reformuna ve hizmet yeniliğine bağlı olacaktır. Özel ağ, Hytera’nın asıl odak noktasıydı ve hakkında derin bir tecrübeye sahip olduğumuz bir değerdir. Günümüzde özel ağ, eşi görülmemiş fırsatlar ve zorluklar ile karşı karşıya. Hytera, kamu güvenliği ve acil durum iletişim sektörünün bir üyesi olarak enformasyona, akıllı cihazlara ve geniş bandın yaygın hale getirilmesine yönelik özel ağ sektöründe yenilikçi değişiklikleri aktif olarak destekleme sorumluluğuna sahiptir. Özel teknoloji ve uzmanlık ağımıza güvenerek, toplumun her kesiminden herkes için, kamu güvenliğine ve acil durum çözümlerinin gelişmesine katkıda bulunuyoruz. 10 yıl önce, Hytera’nın kurumsal kültürünü şu 4 kelimeyle özetlemiştir: “Bütünlük, Titizlik, Yenilik, Mükemmellik”. Şirketin her prosedüründe iyi işçilik uygulamalarını yakından takip etmeyi ve müşterilerimize yüksek kaliteli, yenilikçi ürünler ve en üst düzey kullanıcı deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Günümüzde, çözülmesi gereken çok sayıda sorun vardır ve bu da, asıl amacımızı hatırlama ve “Bütünlük, Titizlik, Yenilik, Mükemmellik” değerlerine bağlı kalma ihtiyacını vurgulamaktadır. Zorlukları göğüslemek, fırsatları yakalamak, özel ağın avantajlarını elde etmek, müşterilere ve iş ortaklarına daha iyi değer sunmak ve topluma daha fazla katkı sağlamak için her kesimden müşterilerle, iş ortaklarıyla ve arkadaşlarla, hep birlikte çalışmaktadır. İnanıyoruz ki yarınlar çok daha iyi olacak!”

SONUÇ:

Diital dünyada güvenli “Akıllı Şehir” uygulamalarının en önemli temellerinden biri büyük “veri” teknolojileri, veri hizmeti sağlayıcıları, veri simülasyonu ve analizidir.

Hytera vb. insan odaklı küresel teknoloji şirketleri geleceği bugüne taşıyan yenilikçi, mükemmel yapıları ve gelecek nesillere yaşanabilir hayatlar bırakma mottolarıyla hayal ettiklerini başarıya dönüştürürürken veri odaklı güvenli projelerle güvenli şehirler kuruyorlar.

Bu bakış açısını örnek aldığımızda Ülkemiz açısından geleceğin daha iyi ve güzel olması şehir paydaşlarının istekleri doğrultusunda ve onların gerekliliklerini yerine getirme hedefli gerçekçi, uygulanabilir Akıllı Şehir projeleri “üretmek”ten geçiyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ODE Yalıtım, karbon nötr olmayı hedefliyor
ODE Yalıtım, karbon nötr olmayı hedefliyor
Vestel, elektrikli araç şarj cihazı ihraç edecek
Vestel, elektrikli araç şarj cihazı ihraç edecek
Türkiye’nin başarılı ihracatçı kadınları ödüllendirildi
Türkiye’nin başarılı ihracatçı kadınları ödüllendirildi