Advert
Advert

Arçelik ile P&G'den temizlikte işbirliği

Beyaz eşya sektörünün lider şirketi Arçelik, hızlı tüketim ürünleri sektörünün lider şirketlerinden P&G ile Avrupa ölçeğinde önemli bir işbirliğine imza attı.

Arçelik ile P&G'den temizlikte işbirliği
Arçelik ile P&G'den temizlikte işbirliği Enerji Dünyası

Yapılan iş birliği kapsamında Arçelik ve Beko çamaşır makinelerinde P&G’nin lider temizlik markalarından Ariel’in 1 yıkamalık deneme ürünleri ve Ariel’i tavsiye eden etiketler yer alacak; böylece tüketiciye eşsiz bir temizlik deneyimi sunulacak. “Mükemmel birliktelik, mükemmel temizlik” fikrinden yola çıkarak güç birliği gerçekleştiren bu iki dev marka bu işbirliğinin kapsamında tüketici dostu uygulamalar geliştirmek ve ürün performanslarını optimize etmek için Ar-Ge çalışmaları da düzenliyor.

İş birliğiyle ilgili konuşan Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer; “Arçelik’in 66 yıllık tecrübesi, köklü Ar-Ge’si, vizyonu ve uzun yıllara dayanan başarı hikayesi ile P&G’nin misyonu, yenilikçi ürünleri ve deneyimli Ar-Ge’sini bir araya getirerek tüketicilerimize üstün yıkama performansı sağlayan ürünleri ve en iyi müşteri deneyimini sunmayı amaçlıyoruz”dedi.

P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, “Bugün Türkiye’de 18 markamızla faaliyet gösteriyor, her 10 evin 9’unda da en az bir ürünümüzle bulunuyoruz. P&G olarak tüketicilerimizin olduğu her alanda bulunmaya ve yaşamlarına değer katacak iş birliklerini hayata geçirmeye özen gösteriyoruz. Türkiye’nin önde gelen markalarından Arçelik ile hayata geçirdiğimiz bu iş birliği ile tüketicilerimize hem konfor, hem de iyi bir müşteri deneyimi sunmayı arzu ediyoruz” diye konuştu.

Ev teknolojilerinde Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen şirketi Arçelik; dünyanın en büyük temizlik ve kişisel bakım ürünleri şirketlerinden P&G (Procter&Gamble) ile ‘Mükemmel birliktelik, mükemmel temizlik’ diyerek işbirliği anlaşması imzaladı. İş birliği kapsamında Arçelik ve Beko, çamaşır makinelerinde kullanılmak üzere Ariel’i öneriyor. Buna göre Arçelik ve Beko çamaşır makinelerinin üzerinde, Türkiye’nin en güvenilen temizlik markalarından Ariel’i öneren tavsiye etiketleri yer alacak. Proje kapsamında “Arçelik – Beko 1 yıkamada kusursuz leke çıkarma için Ariel’i öneriyor”etiketlerinin yanında,çamaşır makinesi kazanlarının içerisine1 yıkamalık numune Ariel deterjanı ve iki markanın ortak hazırladığı yıkama önerilerini içeren eğitici bir kitapçık yerleştirilecek. Bu sayede tüketicilere en iyi temizlik deneyiminin sunulması sağlanacak.

Arçelik’in inovasyon, teknoloji ve üretim alanlarında yetkinliği ile P&G’nin Ar-Ge ve marka gücünü bir araya getirecek olan bu iş birliği, Arçelik ve Beko çamaşır makinelerinde üstün yıkama performansı sağlayarak tüketicilerle buluşacak. Türkiye’de 34 yıldır faaliyet gösteren dünyanın ve Türkiye’nin en büyük temizlik ve kişisel bakım ürünleri şirketlerinden P&G, 18markası ile geniş bir ürün yelpazesine sahip. Yaklaşık 70 ülkede faaliyet gösteren ve dünya çapında yaklaşık 5 milyar insanın yaşamına dokunan P&G, tüketicilerine hizmet verirken sosyal sorumluluk projeleriyle de yarınlara umut olmak için çalışıyor.

Beyaz eşya sektörü Arçelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SOCAR Türkiye, ödülünü Bakü’de Ekonomi Bakanları Zirvesi’nde aldı
SOCAR Türkiye, ödülünü Bakü’de Ekonomi Bakanları Zirvesi’nde aldı
Makine ihracatı 8 ayda 15 milyar dolar oldu
Makine ihracatı 8 ayda 15 milyar dolar oldu
Akkuyu NGS'de çalışmalar devam ediyor
Akkuyu NGS'de çalışmalar devam ediyor