Advert
Advert

Çatı GES projelerine finansman desteği

Smart Energy ve Emlak Katılım, güneş enerjisinden faydalanmak isteyen şirketlere uygun koşullarda, ulaşılabilir finansman desteği sağlamak üzere bir iş birliğine imza attı.

Çatı GES projelerine finansman desteği
Çatı GES projelerine finansman desteği Enerji Dünyası

Yapılan anlaşma ile Smart Energy’nin anahtar teslim kurulumunu üstlendiği çatı GES projelerine,Emlak Katılım, leasing finansmanı ve esnek ödeme planları sağlayacak. Smart Energy’nin teknik deneyimi ve Emlak Katılım’ın finansal tecrübesi ile güneş enerjisine yatırım yapmak isteyen kurumlara kolaylık sağlanacak. Güneş enerjisi sektörünün önde gelen kuruluşlarından Smart Energy ile finans sektörünün yenilikçi kuruluşlarından Emlak Katılım imzaladıkları protokolde yatırımcıya uygun şartlarda çözümler sunuyor.

Çatı üstü güneş enerjisi santrali (çatı GES) projelerini kapsayan anlaşma ile yatırımcıya, finansman ve esnek ödeme kolaylığı sunuluyor. Taraflar arasında imzalanan anlaşmanın ardından yenilenebilir enerji sektörüne katkı sağlamaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar’ın konu hakkındaki açıklaması şöyle oldu: “Türkiye’nin en genç ve yenilikçi katılım bankası olarak yenilenebilir enerji alanında Avrupa’nın önde gelen yatırım ve mühendislik firmalarından biri olan Smart Energy ile çatı GES alanında iş birliği anlaşması imzaladık.

Bu protokol sayesinde yatırımcılarımız finansmana daha kolay ulaşabilirken, biz de kurum olarak ülkemizin yenilenebilir enerji üretimine katkı sağlamış olacağız. Yenilenebilir enerji alanındaki yüzde 100 leasing finansmanımız ve esnek ödeme planlarımız sayesinde; yenilenebilir enerji kaynakları arasından öne çıkan güneş enerjisinden faydalanmak isteyen şirketlere uygun koşullarda, ulaşılabilir finansman desteği sağlayacağız. Yenilebilir enerji alanındaki desteklerimizin hem müşterilerimize hem de ülkemize sağlayacağı katkının sevincini ve heyecanını yaşıyoruz.”

Çatı GES projeleri Smart Energy Yenilenebilir enerji Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Koca’dan bıçaklı saldırıda yaralanan doktora geçmiş olsun ziyareti
Bakan Koca’dan bıçaklı saldırıda yaralanan doktora geçmiş olsun ziyareti
Otellerdeki hizmet üretim maliyetleri, oda satış fiyatlarının üzerinde
Otellerdeki hizmet üretim maliyetleri, oda satış fiyatlarının üzerinde
Karadeniz’de en risksiz il bu hafta da Sinop
Karadeniz’de en risksiz il bu hafta da Sinop