Advert
Advert

Petrol Ofisi de araç satışı için Vava Cars’ı tercih ediyor

Petrol Ofisi Auto Matic filo yönetimi müşterileri araç satış süreçlerini de kolaylıkla ve güvenle yürütebilecek. Petrol Ofisi Automatic Filo Yönetimi müşterileri artık öz mal filo araçlarının satışını da Petrol Ofisi’nin kardeş şirketi Vava Cars ile kolayca yapabilecek.

Petrol Ofisi de araç satışı için Vava Cars’ı tercih ediyor
Petrol Ofisi de araç satışı için Vava Cars’ı tercih ediyor Enerji Dünyası

Bunun için Automatic Filo müşterilerinin sadece Petrol Ofisi web sitesinden form doldurmaları yeterli. Formun ardından Vava Cars temsilcileri en kısa sürede filo firması yetkililerine direkt ulaşarak işlemleri başlatacak.

Vava Cars’ta en önem verilen konuların başında gelen “Şeffaf Hizmet” ile Automatic Filo Yönetimi’nin sağladığı “hızlı, kolay ve yenilikçi” hizmeti buluşturan bu işbirliği sayesinde,Automatic Filo Yönetimi müşterilerinin filo araç satış süreci hızlı ve sunulan özel çözümler ile avantajlı hale gelecek.

Filo araçların satışı Vava Cars’a emanet

İkinci el araç sektörüne Mart 2019’da giriş yapan Vava Cars, 1,5 sene gibi kısa bir sürede İstanbul’dan başlayarak, Bursa, İzmir ve Ankara’da araç alım merkezlerinin kapılarını açtı. “Dünyanın en güvenilir araç ticareti platformu” olma hedefiyle yola çıkan Vava Cars, modern, üstün hizmet kalitesi ile araçların satış sürecini hızlı, güvenli hale getiriyor. Vava Cars ile filo müşterilerinin araç satış süreçleri uzman yetkililer ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile özel olarak yürütülüyor. Vava Cars İş Geliştirme ve Operasyon Direktörü Tuluy Noyan, “Vava Cars olarak müşterilerimize sunduğumuz deneyimi her şeyin üzerine tutuyoruz. Petrol Ofisi’nin filo müşterilerine, akaryakıt yönetiminde sağladığı kazançlı ve ihtiyaca yönelik sunduğu etkin çözüm kalitesini,filo satış sürecinde de biz sürdürerek yanlarında olacağız. ” dedi.

Petrol Ofisi Auto Matic filo yönetimi Petrol Ofisi Vava Cars
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hedefi yenilenebilir enerjide liderlik
Hedefi yenilenebilir enerjide liderlik
Dizel motorların verimliliği yüzde 50’ye çıkarıldı
Dizel motorların verimliliği yüzde 50’ye çıkarıldı
Yangın riskine karşı farkındalık semineri
Yangın riskine karşı farkındalık semineri