Advert

Melania Trump : 'Koronavirüs görünmez düşman'

First Lady Melania Trump, ABD’nin Cumhuriyetçi Parti Ulusal Kongresi’nde gerçekleştirdiği konuşmada koronavirüsten etkilenen ailelere sempati duyduğunu ifade ederek, koronavirüsü 'görünmez düşman' olarak tanımladı. Jacob Blake’in Amerikan polisi tarafından defalarca sırtından vurulmasının ardından başlayan protestolara da değinen Melania, 'Şiddeti durdurun' çağrısı yaptı.

Melania Trump : 'Koronavirüs görünmez düşman'
Melania Trump : 'Koronavirüs görünmez düşman' Enerji Dünyası
ABD’de First Lady Melania Trump, Cumhuriyetçi Parti Ulusal Kongresi için Beyaz Saray’dan canlı bir konuşma yaptı. Melania Trump konuşmasında değindiği koronavirüsü “görünmez düşman“ olarak tanımladı.

Koronavirüsten etkilenen ailelere sempati gösteren Melania, koronavirüs salgınında ABD’de insanlığın güzel yanlarını da gördüğünü sözlerine ekledi. Melania “Koronavirüs, zor bir süreç olmanın yanında ABD halkını bir araya getirerek bağlarını güçlendirdi” ifadelerini kullandı.

Salgında eşi ABD Başkanı Donald Trump’a övgü dolu sözlerle seslenen Melania Trump, “Koronavirüs kapsamında eşim bütün yapılması gerekenleri yapana kadar rahatlamayacak” dedi.

“ŞİDDETİ DURDURUN”
Melania Trump, konuşmasında Amerikan polisi tarafından sırtından defalarca vurulan ve felç kalan Jacob Blake’in ardından başlayan şiddet olaylarına da değindi. “Şiddeti durdurun” çağrısı yapan First Lady, “İnsanları medeni bir şekilde bir araya gelmeye çağırıyorum, böylece çalışabilir ve Amerikan ideallerimizi yaşayabiliriz. Ayrıca insanlardan adalet adına yapılan şiddeti ve yağmayı durdurmalarını ve asla bir kişinin teninin rengine dayalı varsayımlarda bulunmamalarını istiyorum” dedi.
dünya dünya haberleri siyaset magazin aktüel obama el sis el kaide son dakika haber güncel haberler en son haberler haber oku
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'O KURAL' ile hem çevre bilinci aşılanacak hem ülkemiz tanıtılacak
'O KURAL' ile hem çevre bilinci aşılanacak hem ülkemiz tanıtılacak
Kimya 9. AR-GE proje pazarı başvuruları devam ediyor
Kimya 9. AR-GE proje pazarı başvuruları devam ediyor
Petrol Ofisi, pazar liderliğini kimseye bırakmıyor
Petrol Ofisi, pazar liderliğini kimseye bırakmıyor